Odluka o odabiru najbolje prijave na natječaju za izradu mrežnih stranica Zaklade Sveučilišta

Zaklada Sveučilišta dana 14. studenog 2017. raspisala je natječaj za izradu  mrežnih stranica Zaklade Sveučilišta u Rijeci. Na prijedlog Ocjenjivačkog povjerenstva, Upravni odbor na svojoj 77. sjednici održanoj 23. svibnja 2018. donio je Odluku o odabiru najbolje prijave na Natječaju za izradu mrežnih stranica Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

Najboljom ponudom i radom proglašava se ponuda:

Era Nova j.d.o.o.

Na natječaj su pristigle ukupno tri prijave. Ocjenjivačko povjerenstvo u sastavu doc. art. Aljoša Brajdić, profesor Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, izv. prof. dr. sc. Iva Rinčić, ravnateljica Zaklade Sveučilišta u Rijeci i Andrea Laurić, mag. nov., stručna suradnica za razvojne projekte i financije Zaklade Sveučilišta u Rijeci, pregledalo je prijave te ocijenilo kvalitetu odgovora zadatku natječaja.

Zaključeno je kako prijava tvrtke Era Nova j.d.o.o. najcjelovitije odgovara natječajnim kriterijima, te se istaknula radi usklađenosti s vizualnim identitetom Zaklade Sveučilišta.

Odluku u cijelosti možete pročitati na sljedećoj POVEZNICI.