Otvorene prijave za trail utrku Akademski zec

Utrka, Akademski zec

Zaklada Sveučilišta u Rijeci poziva Vas da se pridružite petoj trail utrci Akademski zec!

Utrka se organizira u suradnji s Gradom Kastvom i Riječkim športskim sveučilišnim savezom, a održat će se na kastavskim šetnicama u subotu, 26. svibnja 2018. s početkom u 10:00 sati,  na dvije staze  – PUŽ (5.3 km) i ZEC (9.28 km).

Ovim projektom želi se promovirati zdrav način života, potaknuti Sveučilišne djelatnike i studente na aktivnost u prirodi, te uključiti ostale građanke i građane u projekte Sveučilišta. U protekle četiri godine trčalo je gotovo 400 natjecatelja.

Nakon utrke slijedi proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i ugodno druženje. Nagrade su osigurali trgovina sportske opreme DecathlonBistro Loža KastavSveučilište u Rijeci i mnogi drugi, a dodjeljuju se za prva tri mjesta u muškoj i ženskoj kategoriji, što čini čak 12 nagrađenih trkača i trkačica.

Prijave su otvorene do 20. svibnja 2018., a prijaviti se možete na sljedećoj poveznici.

Više detalja o prijavama, kotizaciji i pravilima utrke možete saznati ovdje.

Veselimo se Vašim prijavama!