Zakladi uručena Zlatna plaketa “Grb grada Rijeke”

G136VK02_gallery_embed_item

Jučer, 13. lipnja 2018. godine, u HNK Ivana pl. Zajca, održala se svečana sjednica Gradskog vijeća grada Rijeke, povodom  obilježavanja Dana sv. Vida, odnosno Dana Grada Rijeke.

Tom prigodom uručena su javna priznanja ovogodišnjim laureatima, među kojima je bila i Zaklada Sveučilišta u Rijeci. Zaklada je tako nagrađena za dugogodišnje promicanje filantropije, doprinos razvoju riječke sveučilišne zajednice te potporu lokalnoj zajednici stvaranjem društva znanja, a plaketu je preuzela ravnateljica Zaklade izv. prof. dr. sc. Iva Rinčić.

Ovim putem još jednom zahvaljujemo rektorici Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježani Prijić-Samaržija, na predlaganju Zaklade za ovu prestižnu nagradu, te svima koji su u posljednjih 15 godina doprinijeli radu naše Zaklade!