Objavljen program Realizatora 2018. Uključi se!

Dragi/e studenti i studentice,

veliko nam je zadovoljstvo objaviti cjelokupni program case study natjecanja Realizator 2018.! Ovogodišnje natjecanje podijelili smo u čak pet modula! Od edukativnih, natjecateljskih do društvenih, dopustite da vam predstavimo nikad bogatiji Realizator.

START

Natjecanje otvaramo predstavljanjem poduzeća i institucija, te njihovih poslovnih slučajeva. Ove godine s nama su:  Dom zdravlja Primorsko-goranske županijeGeotech d.o.o.Jadranka hoteli d.o.o.Jadran galenski laboratorij d.d.Namještaj Mima d.o.o. i Grad Rijeka

Grad Rijeka, JGL, Geotech, Lošinj, Jadranka, Mima, Dom zdravlja, PGŽ

Poduzeća Realizatora 2018.

Veliko otvorenje održat će se 17. listopada u 17 sati u prostoru Step Ri znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci (Ul. Radmile Matejčić 10, Kampus). Predstavnici će pobliže objasniti svoje slučajeve i dati vam najnovije informacije o svojim poduzećima, a vi ćete ih moći upitati sve što vas zanima. Nakon otvorenja, možete odabrati slučaj na licu mjesta ili putem online prijave koje su otvorene do 21. listopada 2018. Nemojte propustiti!

LEARN

Learn modul sastoji se od tri zabavne, ali vrlo korisne edukacije specifične za izradu poslovnih slučajevima u kojima ćete imati priliku naučiti kako napisati poslovno rješenje, kreirati poslovne ideje te stvoriti uspješne inovacije. Edukacije će voditi Step Ri stručnjaci Neven Tamarut i Boris Golob. Nakon isteka roka za odabir slučaja, otvaramo prijave za edukacije, a na njima mogu sudjelovati svi studenti/ce!

MINGLE

Novi MINGLE modul jedan nam je od najdražih! Cilj je u neformalnom druženju i ležernoj atmosferi predstaviti vam poznate riječke kreativce, inovatore i poduzetnike. Svatko je negdje započeo karijeru i prebrodio mnoge neuspjehe da bi danas pričao o uspjehu.

sh

Stoga, 22. studenog u novom Ri Hub centru, na tribini (Ne)uspjeh: Moja priča razgovaramo s Anom Kovačević – vlasnicom prvog riječkog dućana bez plastične ambalaže Zero Waste Store Špajza, Alenkom Tvrtković – osnivačicom poznatog branda zdravih energetskih pločica First in the Raw, te Marinom Trošeljom – osnivačem tvrtke STEMI, prepoznatljivom po proizvodnji edukativnih robota za djecu zastupljenih u preko 30 zemalja svijeta! Ukratko – druženje, savjeti, ideje, smijeh i inspiracija.

Posebno veselo druženje Piće nakon pitcha rezervirano je za 3. prosinca u 19 sati u klubu Tunel kada ćemo zajednički nazdraviti vašem izlaganju na velikom finalu natjecanja Pitching Day Competition, ali i pozdraviti samu završnicu projekta.

PLAY

Vraćamo se u studeni! Svi timovi koji predaju svoja poslovna rješenja do 21. studenog imaju pravo sudjelovati na Pitching treningu 26. i 27. 11. u režiji našeg & vašeg omiljenog mentora Daria Zorića. Na treningu ćete naučiti sve o prezentacijskim vještinama i izlaganju u formi 3-minutnog pitcha, te se pripremiti za izlaganje vašeg slučaja na velikoj završnici Realizatora 2018.

Trening

WIN

Velika završnica Realizatora Pitching day competition održat će se 3. prosinca u 13 sati u prostorima Step Ri-a i tu nastupate vi! Mjeseca dana rada prezentirat ćete stručnom žiriju u samo tri minute. Tih 180 sekundi mogu vam promijeniti život, kao Filipu Petroviću (na slici) koji je nakon uspješnog izlaganja, danas sretni zaposlenik Jadran-galenskog laboratorija!

Dodjela I.

Pobjedničke timove Realizatora 2018. proglašavamo 14. prosinca na našim mrežnim stranicama.

Prijave su otvorene do 21. listopada, a prijaviti se možete putem ONLINE OBRASCA.
Vidimo se uskoro!

ps. ukoliko vam je ovo previše informacija i datuma, budite slobodni preuzeti program :)