Predstavljamo poslovne slučajeve Realizator 2018.!

Realizator, zaklada, poslovni slučaj, sveučilište

Dragi studenti i studentice, čekanje je gotovo!

Predstavljamo vam poslovne slučajeve treće edicije case study natjecanja Realizator 2018. u kojem ove godine sudjeluje čak šest poduzeća i ustanova. Slučajevi su raznovrsne tematike, a za stvaranje idealnih rješenja preporučujemo interdisciplinarne timove tj. ako ste u mogućnosti, prijavite tim sastavljen od članova s različitih fakulteta.

slucajevi

Cjelokupni slučajevi bit će detaljnije predstavljeni od strane predstavnika poduzeća na velikom Otvorenju Realizator 2018. u srijedu 17. listopada 2018. u 17 sati u Step Ri znanstveno tehnologijskom parku Sveučilišta u Rijeci (Ul. Radmile Matejčić 10, Kampus). Tu ćete moći i odabrati vaše slučajeve, a cjelokupni program otvorenja pogledajte na sljedećoj poveznici.

Prijave za sudjelovanje otvorene su do 21. listopada 2018., a možete se prijaviti putem ONLINE OBRASCA. Više informacija i program dostupni su ovdje

Vidimo se u srijedu! :)