Ravnateljica Zaklade na Akademiji poslovnih vještina

Akademija poslovnih vještina, ACT grupa, Zaklada Sveučilišta u Rijeci, Iva Rinčić, INA, PWC

ACT Grupa pokrenula je Akademiju poslovnih vještina, jednogodišnji program edukacija iz specifičnih područja za menadžere organizacija civilnog društva i društvenih poduzeća.

Prijavilo se  59 menadžera/ica organizacija civilnoga društva i društvenih poduzeća iz cijele Hrvatske, a između 25 odabranih polaznika/ica prve godine Akademije poslovnih vještina je i ravnateljica Zaklade izv. prof. dr. sc. Iva Rinčić.

Akademiju je pokrenulo Učilište za društvenu ekonomiju, ustanova za obrazovanje odraslih iz Čakovca, u vlasništvu ACT Grupe, u suradnji s poduzećima A1 HrvatskaErste&Steiermärkische Bank, INA – Industrija nafte, Philip Morris Zagreb PwC Hrvatska. Polaznici će od studenog 2018. do lipnja 2019. godine kroz niz edukacija učiti o procesu i modelima odlučivanja, postavljanju prioriteta, planiranju, odnosu odlučivanja i menadžerskih funkcija te o metodama organizacije.