FocusON: Predstavljene mogućnosti stručne prakse u Zakladi Sveučilišta

IMG_4811

Predstavnica Zaklade Sveučilišta u Rijeci, stručna suradnica za financije i razvojne projekte Andrea Laurić sudjelovala je na FocusON konferenciji u organizaciji Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, Centra za karijere EFRI i Studentskog zbora EFRI.

Glavni cilj konferencije bio je predstaviti studentima poslovne mogućnosti koje im se nude u poduzećima-partnerima Fakulteta, bilo kroz stručnu praksu i usavršavanja ili potencijalne radne pozicije. Ove godine, u programu je sudjelovala i Zaklada Sveučilišta u Rijeci s izlaganjem o mogućnosti obavljanja stručne prakse na Zakladinim projektima.
Stručna praksa u Zakladi formirana je kroz tri modula: Prikupljanje sredstava, Projektni menadžment i PR&Komunikacija. Više informacija dostupno je OVDJE. Svi zainteresirani studenti i studentice za obavljanje stručne prakse u Zakladi mogu se javiti na mail zaklada@uniri.hr.