Pogledajte najbolje trenutke natjecanja Realizator 2018. (video)

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo video o trećoj ediciji sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2018.! Projekt je pokrenut s ciljem povezivanja akademske i gospodarske zajednice a u protekle tri godine okupio je više od 200 studenata i studentica Sveučilišta i Veleučilišta u Rijeci, s više od 80 formiranih poslovnih rješenja na temelju realnih izazova i zadataka ponuđenih od strane poduzeća i institucija.

Osim što nagrađuje najbolje, studenti stječu praktično iskustvo, razvijaju prezentacijske vještine, ostvaruju podršku stručnih edukatora, povezuju se s drugim kreativnim studentima, te samostalno razvijaju inovativne ideje koje prezentiraju potencijalnim poslodavcima.

Video možete pogledati OVDJE.

Veselimo se sljedećem izdanju Realizatora!