U Zakladi uspješno završen ciklus stručne prakse

Od 17. travnja do 31. svibnja 2019. godine, student 3. godine preddiplomskog studija Poslovna ekonomija, smjer Menadžment,  Dominik Čičić uspješno je završio stručnu praksu u Zakladi Sveučilišta u ukupnom trajanju od 80 sati.

Stručna praksa u Zakladi formirana je kroz tri modula: Prikupljanje sredstava, Projektni menadžment i PR&Komunikacije, te nastoji studentima i studenticama ponuditi realne izazove i zadatke poslovnog svijeta. Tako je tijekom stručne prakse, student radio na projektu pokretanja Alumni kluba Zaklade Sveučilišta te organizacijskom i programskom unapređenju 4. edicije case study natjecanja Realizator 2019.

S obzirom na kontinuiranu suradnju s Ekonomskim fakultetom Sveučilišta u Rijeci, veselimo se budućim prijavama te pozivamo zainteresirane studente i studentice za obavljanje stručne prakse u Zakladi da se jave na mail zaklada@uniri.hr ili Centru za karijere Ekonomskog fakulteta.