Zaklada Sveučilišta sudjelovala na Akademiji za filantropiju

Zaklada Sveučilišta sudjelovala je od 23. do 25. listopada 2019. godine na Akademiji za filantropiju u okviru konferencije civilno društvo 2030.: HR-EU Euro-Mediteran. Izobrazba za predstavnike zaklada uključenih u Hrvatski forum zaklada ZaDobro.BIT održala se u Solarisu u hotelu Ivan.

U sklopu programa 23. listopada održano je svečano otvaranje Konferencije i pozdravni govori od strane upraviteljice Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva  Cvjetane Plavša-Matić, ravnateljice Ureda za udruge Helena Beus te ministra Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU Marka Pavića.  Nakon pozdravnih govora Đordana Barbarić iz Udruge MoSt održala je prezentaciju na temu ”Civilno Društvo: Jučer, danas, sutra”, a  ravnateljica Agencije za mobilnost i programe EU Antonija Gladović sve sudionike informirala je na temu  ”Europski programi mobilnosti”.

Dana 24. listopada održana su dva predavanja i izobrazba na temu Leadership and Management, Organisational development and Change Management te Fundraising.

Zadnji dan konferencije 25. listopada detaljnije se obradila tema Fundraisinga, te je održana izobrazba uz praktične primjere i dodatne informacije o akcijskom planu prikupljanja sredstava.

Čestitke organizatoru i zahvala na gostoprimstvu!