Zaklada Sveučilišta na Akademiji za filantropiju

75402207_1375035559344853_2490719983844196352_n (2)

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji sa Veleposlanstvom Sjedinjenih Američkih Država u Republici Hrvatskoj, izradila je program izobrazbe u okviru Akademije za filantropiju za predstavnike zaklada uključenih u Hrvatski forum zaklada ‘ZaDobro.BIT!’.

Svaku od izobrazbi vode renomirani američki stručnjaci za filantropiju i neprofitni sektor te omogućuju stjecanje znanja i vještina za učinkovito upravljanje, vođenje i djelovanje zaklada.

Edukacija Innovation Lab to Create a Digital Fundraising Campaign održala se 4. studenog 2019. u Zagrebu pod vodstvom Beth Kanter. Neke od tema uključivale su: procjenu digitalne zrelosti organizacije, utjecaj digitalnih trendova, identificiranje ciljane skupine, digitalni storytelling i sl.

Ispred Zaklade Sveučilišta sudjelovala je suradnica za razvojne projekte Andrea Laurić.