Rezultati edukacije “Vještine javnog izlaganja”

Edukacija „Vještine javnog izlaganja“ održala se u periodu 1.-5. ožujka 2011. godine.

Tijekom edukacije, 20 polaznika izlagalo je sažetke odabranih vlastitih seminarskih i završnih radova. Analize izlaganja poslužile su kao platforma za raspravu i smjernice za daljnje unapređenje njihovih prezentacija.

Temeljem evaluacija, najuspješnijima su se pokazale tri izlagačice:
•  Ivona Matejčić, studentica Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci
•  Vana Persen, studentica Medicinskog fakulteta u Rijeci
•  Diana Predrag, studentica Filozofskog fakulteta u Rijeci

Zanimljivim temama i dobrim načinom izlaganja, navedene studentice odabrane su za sudjelovanje u projektu Rijeka z(n)a znanje, u sklopu kojega će tijekom svibnja u Narodnoj čitaonici predstaviti svoje cjelovite radove.

Čestitamo odabranim studenticama te svim sudionicima edukacije na izvrsno odrađenim zadacima!