Proglašeni Realizator 2019. pobjednici

Case study Realizator 2019. povezalo je 95 studenata i studentica različitih sastavnica Sveučilišta u Rijeci sa šest poduzeća i institucija – Arriva Hrvatska, Dogma nekretnine, Grad Kastav, Hoteli Njivice, Jadran galenski laboratorij i MEP, u najvećoj ediciji natjecanja do sada.

Ovogodišnje izdanje bilo je podijeljeno u pet modula: START, SUPPORT, LEARN & MINGLE, PLAY i WIN, a u velikoj završnici Pitching Day Competition koja se održala 11. prosinca 2019., studenti su prezentirali 26 inovativnih rješenja poslovnih slučajeva u formi 3-minutnog pitcha. Stručni žiri u sastavu predstavnika poduzeća, Zaklade i partnera projekta Step Ri bodovao je pismeni rad te prezentaciju istoga, a maksimalan broj bodova koji se mogao postići je 90.

Najbolji timovi bit će nagrađeni novčanim nagradama u iznosu od 3.000,00 kn za prvo, 2.000,00 kn za drugo te 1.000,00 kn za treće mjesto za svaki poslovni slučaj. Osim novčanih nagrada, pobjedničkim timovima Step Ri osigurao je i službeni razgovor za pristup programu besplatne podrške razvoja inovativnih poslovnih ideja.

Nagrađujemo i najaktivniji tim, odnosno studente koji su ostvarili najviše dolazaka u na edukativne i popratne sadržaje s povratnim kartama autobusnog prijevoznika Arrive za destinaciju u Hrvatskoj po vlastitom izboru.

S ponosom predstavljamo pobjednike četvrtog sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2019.:

Arriva Hrvatska – „Osmisliti razvoj loyalty programa“
1. mjesto 3eyes Iva Šantek, Ivan Slišković, Iva Damjanović 80
2. mjesto Team Kreativci Nikolina Ljubičić, Filip Lakoseljac, Ivan Lakoseljac 74
3. mjesto Idegas Ivana Šepić, Oton Selimović 73

Dogma nekretnine – „Primjena novih tehnologija u prometu nekretninama“
1. mjesto Koalicija Košuta Estera Lerga, Marko Berberović 79
2. mjesto Hibiskus Filip Lipovac, Domagoj Makar 77
3. mjesto Next Level Dorijan Kadmen, Dino Bešić 73

Grad Kastav – „Vandalizam u Gradu Kastvu“
1. mjesto LiK Luka Jelić, Katarina Vagaja 70
2. mjesto  Orion  Tamara Ilić, Marko Rubinić 69
3. mjesto  Me2 Ela Tomljanović, Ema Badjuk, Marta Kamauli 68

Hoteli Njivice – „Sustav nagrađivanja zaposlenika u hotelskoj industriji“
1. mjesto N&N Nina Milevoj, Neda Jagmić 86
2. mjesto Saga Gabriela Begić, Sara Sušanj 69
3. mjesto R&S Stella Hrvatin, Rudolf-Vinko Deković 64

Jadran galenski laboratorij – „Zaštita prava intelektualnog vlasništva“
1. mjesto Saga Gabriela Begić, Sara Sušanj 78
2. mjesto 150-300 Manuel Martinović, Andrea Toić, Marta Pongrac, Matea Ivaničić 65
3. mjesto Idegas Ivana Šepić, Oton Selimović 64

MEP – „Analiza isplativosti razvoja proizvoda 3D SIMULATOR ZA SIGURNO UPRAVLJANJE PROMETOM LNG TANKERA u nastavi i edukaciji pomoraca“
1. mjesto Hibiskus Filip Lipovac, Domagoj Makar 76
2. mjesto PFRI Filip Jovanovic, Mateo Rudan 71
3. mjesto Polaris Leon Makaj, Lovro Brčić 65

NAJAKTIVNIJI TIM
Team Kreativci Nikolina Ljubičić, Filip Lakoseljac, Ivan Lakoseljac

Ujedno, drago nam je obavijestiti tim 150-300 kako će početkom siječnja biti pozvani na predstavljanje rješenja tajnog poslovnog slučaja (Secret Case) i daljnje konzultacije o financijskoj i programskoj provedbi.

Dodjela Realizator nagrada pobjedničkim timovima i potvrda o sudjelovanju za sve natjecatelje održat će se početkom siječnja 2020., a svi sudionici bit će pravovremeno obaviješteni o točnom terminu.

Čestitamo svim pobjednicima/cama, te zahvaljujemo svim poduzećima, partnerima, vanjskim suradnicima i studentima što su omogućili održavanje još jednog uspješnog natjecanja. Vidimo se sljedeće godine u jubilarnoj petoj Realizator 2020. ediciji!