Aukcija slika – inicijativa prikupljanja eksponata

Izrazi se umjetnički!

Pokloni Zakladi Sveučilišta u Rijeci svoje djelo!

Uključi se u humanitarnu akciju prikupljanja sredstava za Centar za rehabilitaciju u Rijeci!

TKO?: Zaklada Sveučilišta u Rijeci, u suradnji s Metisom d.d. iz Rijeke

ŠTO?: Humanitarna akcija prikupljanja eksponata, višetjedna on-line galerija  i završna    aukcija

KADA I GDJE?:

on line galerija 12. studeni – 2. prosinca 2013.

mrežne stranice Zaklade Sveučilišta u Rijeci (www.zaklada..uniri.hr)

facebook stranica Zaklade Sveučilišta u Rijeci (https://www.facebook.com/zaklada.uniri)

završna aukcija 2. prosinca 2013. u 19,00

caffe bar Pepe Rosso bar, Verdijeva 19, Rijeka

ZAŠTO? Sredstva prikupljena prodajom radova u cijelosti će se donirati Centru za rehabilitaciju iz Rijeke.

GDJE SMO SADA?: Akciji se već sada priključio Nenad Petronio, doniravši 5 slika za aukciju.

GDJE SI U SVEMU TOME TI? Cilj ove akcije je da se u suradnji nekoliko institucija, u humanitarnu akciju uključe i sveučilištarci, zaposlenici i studenti. Svatko tko se osjeća kreativcem i dobrotvorcem, pozvan je sudjelovati. Dakle, izrazi se umjetnički (po mogućnosti kroz sliku) i pokloni nam svoje djelo do 8. studenog (šapni početnu cijenu!).

Imate li dodatnih pitanja pišite nam na e-mail adresu: zaklada@uniri.hr, ili nas nazovite na broj telefona: 051-406-586….