Član UO Zaklade (Boris Popović, dipl. ing. el., MBA) sudjeluje na 9. Human Resources Summitu

Human Resources Summit održat će se 20. i 21. svibnja 2016. u Le Meridien Lav hotelu u Splitu.

Tema 9. HR Summita je:

HR za poduzetništvo: Ključna poluga razvoja ili…?!

Strukovna Udruga djelatnika u upravljanju ljudskim resursima – HR Centar i internetski portal posao.hr, 9. godinu za redom organiziraju HR Summit, koji na jednom mjestu okuplja najrelevantnije stručnjake u upravljanju ljudskim resursima iz regije. Ovaj događaj je jedno od ključnih okupljanja vrhunskih stručnjaka koji prenošenjem stvarnih i primjenjivih iskustava iz prakse doprinose razvoju struke.

Pridružit će im se i poduzetnici koji, uz zahtjevne ciljeve, pokušavaju održati kvalitetne odnose sa svojim zaposlenicima te istovremeno razvijati talente unutar kompanije. Osim uspješnog poslovanja i ostvarivanja profita, top menadžment postaje ključna figura u kreiranju modela upravljanja ljudskim potencijalima, u skladu s ciljevima, vizijom i fazom razvoja kompanije. Svoja iskustva u prepoznavanju potrebe uvođenja HR ustroja, postavljanje i primjenu HR modela, kao i razvoj istog u skladu s vrijednostima tvrtke prezentirati će vlasnici tvrtki, članovi Uprava te njihovi HR menadžeri.

Teorijska znanja i istraživanja na Summit Talks donose:

• Rajka Marković (Prava formula)
  • Goran Vlašić (Institut za inovacije)
  • Tanja Pureta (Ramiro)

dok će iskustva i znanja iz prakse podijeliti stručnjaci iz upravljanja ljudskim resursima, vlasnici tvrtki i članovi Uprava:

• Dragan Knežević (Alter Ars)
  • Ana Ćuro (Degordian)
  • Eva Simona Kulenović (Nanobit)
  • Denis Matijević, Jeronim Pandurić, Ivana Bunjevac (Agrofructus)
  • Boris Popović i Marija Batory (Alarmautomatika)
  • Jasmina Lukačević i Jan Hein Nielsen (HRPro)
  • Miljenka Plazonić Bogdan (ITO)
  • Boris Vukić (Adizes)

Više informacija pročitajte na www.hrsummit.hr

U sklopu 9. HR Summita, po osmi put će se dodijeliti nagrada Prometej za najboljeg HR managera godine.