Otvoren natječaj za izradu mrežnih stranica Zaklade Sveučilišta

Zaklada Sveučilišta u Rijeci poziva sve autore i kreativne timove da se prijave na natječaj za izradu mrežnih stranica Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

Cilj natječaja je postići prepoznatljivu, komunikativnu i suvremenu web stranicu kao temelj informiranja i komunikacije Zaklade Sveučilišta u Rijeci prema korisnicima, partnerima i javnosti u gradu Rijeci i regiji, ali i u nacionalnim i međunarodnim relacijama.  Pri tome, podjednaku važnost nose funkcionalnost i dizajn, odnosno vizualni izgled mrežne stranice.

Projektni zadatak natječaja kao i cjelokupnu natječajnu dokumentaciju možete pronaći na sljedećim poveznicama:

TEKST NATJEČAJA / PRIJAVNI OBRAZAC / IZVEDBENO RJEŠENJE VIZUALNOG IDENTITETA

Rok za primanje natječajnih radova je 29. prosinca 2017. godine.

Za sva dodatna pitanja slobodno nam se obratite na zaklada@uniri.hr.