Odabrani studenti za besplatan trening

Odabrano je petoro studenata za besplatan trening iz osnova čistije prozvodnje:

1. Davor Karlović, Tehnički fakultet u Rijeci
   2. Vedran Milojica, Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
   3. Ana Pihler, Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
   4. Ivana Portner, Ekonomski fakultet u Rijeci
   5. Zagorka Prce, Filozofski fakultet u Rijeci

Trening će se održati u Poreču od 27. do 29. travnja 2009. godine u sklopu projekta Program promocije čistije proizvodnje u hotelijerstvu (CP3 Hospitality – Cleaner Production Promotion Programme for the hospitality industry). Provest će ga eksperti partnerskih institucija na Projektu; Centric Austria International i Centra za čistiju proizvodnju Sveučilišta u Rijeci. Cilj Projekta jest povećanje učinkovitosti korištenja resursa u Republici Hrvatskoj, osobito vode i energije, a osobito je usmjeren na smanjenje uporabe vode i energije u hoteljerstvu. Više o projektu na www.uniri.hr/cpcr/abouth.html.