Održana konferencija za medije

Danas je u Rektoratu Sveučilišta u Rijeci održano predstavljanje Lions programa međunarodne razmjene te pobjednika Natječaja za besplatnu međunarodnu razmjenu u Norvešku za studente Sveučilišta u Rijeci kojeg je raspisala Zaklada Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Lions klubom Rijeka.
Boris Erceg, nagrađeni student brodogradnje Tehničkog fakulteta u Rijeci, ovim je natječajem dobio priliku za odlazak u Kraljevinu Norvešku u razdoblju od 10. do 31. srpnja 2010. godine. U Norveškoj će provesti dio razmjene u Lions obitelji u mjestu Leira, a dio u sportskom kampu kraj jezera Mjøsa (najvećeg jezera u Norveškoj) gdje će sa još 23 mladih sudjelovati u različitim aktivnostima poput izleta, posjeta ledenjacima i jezerima te raznim sportskim aktivnostima.
Čestitke Borisu i ugodan provod u Norveškoj!