Otvorene prijave za 2. Školu održivog razvoja

Zaklada Sveučilišta u Rijeci poziva studente i studentice riječkog Sveučilišta da se priključe radu 2. Škole održivog razvoja koja će se održati u prostoru Regionalnog info-centra za mlade 19. i 20. studenoga 2010. godine.

Škola je za studente u potpunosti besplatna, a broj sudionika ograničen, stoga svoje mjesto u 2. Školi održivog razvoja možete osigurati što bržom prijavom. Pozivamo vas da, zaključno s 13.11., ispunite kratki obrazac za prijavu i pošaljete ga na e-mail adresu: skolaodrzivograzvoja@gmail.com. Uvjereni smo da će Vam istaknuti predavači pružiti pregršt novih znanja i iskustava te Vas dodatno osvijestiti o nužnosti promjena u zajednici.

Detaljnije informacije o projektu i okvirnu satnicu možete pronaći ovdje, te na Facebook grupi Škola održivog razvoja.

Radujemo se Vašim prijavama!