Raspisan natječaj za besplatnu edukaciju

Raspisan je natječaj za edukaciju studenata Sveučilišta u Rijeci „Idejom do projekta – projektom do sredstava“. Cilj ove besplatne edukacije jest povećati znanje i stručnost studenata iz područja pisanja i provedbe (EU) projekata.
Edukacija će se provoditi tijekom studenoga i prosinca 2011. godine u prostorima Filozofskog fakulteta u Rijeci. Preuzmite tekst natječaja (pdf), te pristupite elektroničkom prijavnom obrascu.

Rok za podnošenje prijava jest 28. listopada 2011. godine u 14:00 sati (vrijeme primitka elektroničke prijave i popratne dokumentacije, neovisno o načinu dostavljanja).

Veselimo se vašim prijavama!