Međunarodna razmjena – rezultati i poziv

Stručno povjerenstvo Zaklade Sveučilišta u Rijeci na temelju provedenog vrednovanja prijava studenata pristiglih na Natječaj za besplatnu međunarodnu razmjenu u Finskoj donijelo je odluku o pobjedniku na navedenom natječaju. Nagrađeni student je MARIN MIHALIĆ, s Filozofskog fakulteta u Rijeci.

Čestitamo nagrađenom i zahvaljujemo svim izuzetno kvalitetnim studentima koji su se prijavili!

Kako bi međunarodne razmjene, u suradnji s Lions klubom Rijeka, bile dostupne i studentima iz inozemstva, Zaklada poziva članove akademske zajednice da postanu obitelji domaćini (tzv. host family). Pozivamo članove akademske zajednice koji bi udomili studenta/icu (18-24 godina starosti) iz inozemstva na razdoblje od 1-2 tjedna u ljetnim mjesecima (u razdoblju od 15. srpnja do 15. kolovoza) tijekom Lions međunarodne razmjene.

Saznajte više i prijavite se! Prijavljene obitelji imat će mogućnost poslati vlastito dijete na sudjelovanje u međunarodnoj razmjeni kao i besplatan smještaj u obitelji i kampu u inozemstvu po njihovom izboru.