Poziv za obitelj domaćina tijekom Lions međunarodne razmjene u Hrvatskoj

Kako bi međunarodne razmjene, u suradnji s Lions klubom Rijeka, bile dostupne i studentima iz inozemstva, Zaklada poziva članove akademske zajednice da postanu obitelji domaćini (tzv. host family). Pozivamo članove akademske zajednice koji bi udomili studenta/icu iz inozemstva (18-24 godina starosti)  tijekom Lions međunarodne razmjene – u razdoblju od 30. lipnja do 7. srpnja 2012. godine.

Saznajte više i prijavite se! Prijavljene obitelji imat će mogućnost poslati vlastito dijete na sudjelovanje u međunarodnoj razmjeni kao i besplatan smještaj u obitelji i kampu u inozemstvu po njihovom izboru.