Poziv volonterima: 10 godina Zaklade

Zaklada Sveučilišta u Rijeci ove godine obilježava 10 godina svog postojanja. U sklopu toga, za studente Sveučilišta u Rijeci pripremili smo prikazivanje studentskih filmova u Art kinu Croatia, predstavu „Kuc kuc Cabaret“ u Kalvariji i košarkaški turnir na Korzu.

Zbog događanja u okviru obljetnice potrebni su nam volonteri koji bi prodavali ulaznice za filmove, predstavu u Kulturnom centru Kalvarija te prikupljali prijave za sudjelovanje na košarkaškom turniru.

Ulaznice bi se prodavale na svim fakultetima riječkog Sveučilišta (18., 19. i 22. ožujka u jutarnjim satima) kao i na štandu na Korzu (20., 23. i 27.3 te 3., 10., 13. i 15. travnja također u jutarnjim satima).

Isto tako, potrebni su nam volonteri 11. i 12. travnja u prostoru Kulturnog centra Kalvarija uoči početka predstave.

Ako ste zainteresirani, molimo Vas da nam se javite e-mailom na zaklada@uniri.hr ili na telefon 406-586.