Održana četvrta treking utrka Akademski zec

Zaklada Sveučilišta u Rijeci, Riječki športski sveučilišni savez i Grad Kastav organizirali su u nedjelju 28. svibnja 2017. treking utrku Akademski zec u Kastavskoj šumi.

U idealnim vremenskim uvjetima sudjelovalo je rekordnih 148 trkača i trkačica na dvije staze. Cilj utrke bio je da sudionici u što kraćem vremenu obiđu 7 kontrolnih točaka sakrivenih u Kastavskoj šumi, a najuspješniji su bili Ante Alić i Anamarija Alić na stazi Puž, te Petko Drakulić i Katja Jajaš na stazi Zec.

Rang listu svih rezultata možete pogledati ovdje.

Nagrade za najbrže omogućili su specijalna bolnica Medico, Decathlon i bistro Loža, a za okrjepu su se pobrinuli Pik d.o.o., pekara Kastav te studentski centar Rijeka.

Hvala svima koji su sudjelovali u ovoj utrci i veliko hvala svima koji su pomogli ostvariti ovu ideju.

*Obavještavamo sudionike da je na utrci nestao zeleni ruksak marke Quecha u kojem su između ostalog bile dvije bijele boce za biciklu. Ukoliko ga je netko pronašao molimo da se javi na zaklada@uniri.hr.