Centar za ženske studije i ove godine objavljuje Natječaj za dodjelu Nagrade za studentski rad na temu ženske i rodne problematike. Natječaj je otvoren od 1. lipnja do 1. listopada 2017. i namijenjen je svim studenticama i studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija sveučilišta u Republici Hrvatskoj, svih znanstvenih i umjetničkih područja. Rad koji se prijavljuje za Nagradu treba se tematski baviti ženskom i/ili rodnom problematikom.

Dodatne informacije možete dobiti putem maila na nagrada@zenstud.hr , a tekst natječaja uz prijavnu dokumentaciju objavljen je i na mrežnim stranicama Centra za ženske studije www.zenstud.hr.