Raspisan natječaj za imenovanje ravnatelja (m/ž) Zaklade Sveučilišta u Rijeci

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci na 73. sjednici donio je odluku o raspisivanju natječaja za imenovanje ravnatelja (m/ž) Zaklade Sveučilišta u Rijeci u mandatnom razdoblju od 2017. do 2021. godine.

Prijavi treba priložiti presliku ugovora o radu, presliku izbora u najviše dostignuto znanstveno-nastavno zvanje,  životopis (u EU ili EUROPASS formatu), druge dokaze o ispunjavanju uvjeta ili posjedovanju poželjnih vještina i iskustava te plan rada za mandatno razdoblje od 2017. do 2021. godine.

Prijave se šalju isključivo zemaljskom poštom  s naznakom „Natječaj za imenovanje ravnatelja (2017.-2021.)“ na adresu:

Zaklada Sveučilišta u Rijeci

Trg braće Mažuranića 10

51000 Rijeka

Natječaj je otvoren od 28. srpnja do 15. rujna 2017. godine (datum poštanskog žiga). Cjeloviti tekst natječaja možete preuzeti OVDJE, a dodatnu dokumentaciju na poveznicama – Strateške smjernice Zaklade Sveučilišta u Rijeci 2013.-2017. i Strateške smjernice 2018.-2022. (radna verzija).