Proglašeni pobjednici Realizatora 2017.

Prethodna dva mjeseca održavala se druga edicija case study natjecanja Realizator, na kojemu je ove godine sudjelovalo čak 77 studenata i studentica! Studenti su rješavali poslovne slučajeve pet renomiranih poduzeća: Infobip d.o.o., Jadran galenski laboratorij d.d., Javna ustavnova Priroda, Metis d.d. te Zagrebačka banka d.d.

Realizator 2017. sastojao se od startnog, edukativnog i natjecateljskog modula, a u velikoj završnici Pitching day competition, studenti su prezentirali sve naučene vještine, kao i vlastita rješenja poslovnih slučajeva u formi pitcha. Stručni žiri zasebno je bodovao pismeni rad te prezentaciju istoga.

Najbolji timovi biti će nagrađeni novčanim nagradama u iznosu od 3.000,00 kn za prvo, 2.000,00 kn za drugo te 1.000,00 kn za treće mjesto za svaki poslovni slučaj. Također, ove godine nagrađujemo i najaktivniji tim Realizatora 2017., odnosno one studente koji su ostvarili najviše dolazaka u edukativnom modulu.

S ponosom predstavljamo pobjednike drugog sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2017:

Infobip d.o.o. – „Kako privući i zaposliti mlade ljude“
MJESTO IME TIMA ČLANOVI/CE TIMA BROJ BODOVA
1. mjesto Hungry&foolish Ena Badžek, Sven Celin, Teodora Milošević, Valentino Skobljanec 81
2. mjesto AD HOC TEAM Dajana Matijević, Dajana Topić, Mateja Križnjak 79
3. mjesto Concept Team Ivana Jukić, Martina Baričević, Martina Kavajin 71

Jadran Galenski laboratorij d.d. – „Razvoj poslovanja Oftalmički portfelj“
1. mjesto Agens Andrea Bukša, Filip Petrović 88
2. mjesto Solucija Martina Sedlić, Petra Pupić-Bakrač, Tajana Stevanović, Toma Babić 85
3. mjesto V&N Vedrana Rogoznica, Zora Bujan 76

Javna ustanova Priroda – „Razvoj programske djelatnosti Centra za posjetitelje s oporavilištem za bjeloglave supove u mjestu Beli na otoku Cresu“
MJESTO IME TIMA ČLANOVI/CE TIMA BROJ BODOVA
1. mjesto Solucija Martina Sedlić, Petra Pupić-Bakrač, Tajana Stevanović, Toma Babić 83
2. mjesto Hungry& foolish Ena Badžek, Sven Celin, Teodora Milošević, Valentino Skobljanec 79
3. mjesto Nexus Dario Matulja, Ines Gvoić, Nino Požar 77

Metis d.d. – „Ekološko sveučilište: Odgovorni studenti za odgovorno recikliranje“
1. mjesto M&M Maja Krištafor, Marko Berberović 86
2. mjesto Agens Andrea Bukša, Filip Petrović 85
3. mjesto Avita Karla Pavlović, Marko Rubinić 84

Zagrebačka banka d.d. – „Analiza tržišta za potrebe Zagrebačke banke
1. mjesto LM Tim Helena Zrinski, Irena Superina-Gudelj, Mihaela Blašković 90
2. mjesto M&M Maja Krištafor, Marko Berberović 82
3. mjesto Tim Grigor Dumbović, Nika Žafran 81

NAJAKTIVNIJI TIM
Nexus Dario Matulja, Ines Gvoić, Nino Požar

Dodjela nagrada i potvrda o sudjelovanju za sve natjecatelje održat će se početkom 2018., a svi sudionici bit će pravovremeno obaviješteni o točnom terminu.

Čestitamo svim dobitnicima/cama, te zahvaljujemo svim poduzećima, partnerima, vanjskim suradnicima i studentima što su omogućili održavanje još jednog uspješnog Realizatora. Iskustvo druge edicije daje nam sigurnu potvrdu u nastavak projekta – Realizator 2018.!