Održana 5. utrka Akademski zec

Pobjednici - Akademski zec 2018.

Ove subote, 26. svibnja 2018., održana je jubilarna 5. trail utrka Akademski zec. Na sunčanim kastavskim šetnicama trčalo je stotinjak natjecatelja/ica kroz dvije staze – kraću stazu PUŽ i dužu stazu ZEC. Utrku su organizirali Zaklada Sveučilišta u Rijeci, Grad Kastav i Riječki športski sveučilišni savez, a prije utrke uvodnu riječ održali su ravnateljica Zaklade izv. prof. dr. sc. Iva Rinčić i gradonačelnik Grada Kastva g. Matej Mostarac.

Ove godine najbrži su bili Nika Begić i Tomislav Senčić na stazi Puž, te Ana Grbac i Pavle Kruljac na stazi Zec. Ukupnu rang listu možete pogledati ovdje.

Nagrade za najbrže omogućili su DecathlonBistro Loža, Riječki alpinistički klub – RAK, Turistička zajednica Kastav i Fitness Studio S, za okrjepu su se pobrinuli Studentski centar Rijeka, Pik Rijeka, Pekara Kastav, VindijaOštarija Fortica te Elektro-Vukelić d.o.o., a veliku pomoć u organizaciji pružili su i volonteri iz sportsko rekreacijskog kluba RIKA.

Zahvaljujemo svim natjecateljima i natjecateljicama, organizatorima, donatorima i sponzorima te volonterima na sudjelovanju i omogućavanju još jednog uspješnog Akademskog zeca. Vidimo se sljedeće godine na šestom izdanju utrke!

Cijelu fotogaleriju pogledajte ovdje.