Proglašeni pobjednici Realizatora 2018.!

Realizator

Nakon gotovo dva mjeseca edukacija, radionica, druženja, kreativnosti i inovacija došao je trenutak gdje ćemo saznati tko su najbolji od najboljih!

Case study natjecanje Realizator 2018. povezalo je 90 studenata i studentica različitih sastavnica Sveučilišta u Rijeci sa šest poduzeća i institucija (Grad Rijeka, Dom zdravlja Primorsko-goranske županije, Geotech d.o.o., JGL d.d., Jadranka hoteli d.o.o. i Namještaj Mima d.o.o.), u najvećoj ediciji do sada.

Ovogodišnje izdanje bilo je podjeljeno u pet modula: START, LEARN, MINGLE, PLAY i WIN, a u posljednjem, u velikoj završnici Pitching day competition koja se održala 3. prosinca 2018., studenti su prezentirali naučene vještine i 26 vlastitih rješenja poslovnih slučajeva u formi 3-minutnog pitcha. Stručni žiri u sastavu predstavnika poduzeća, Zaklade i partnera projekta Step Ri zasebno je bodovao pismeni rad te prezentaciju istoga, a maksimalan broj bodova koji se mogao postići je 90.

Najbolji timovi bit će nagrađeni novčanim nagradama u iznosu od 3.000,00 kn za prvo, 2.000,00 kn za drugo te 1.000,00 kn za treće mjesto za svaki poslovni slučaj. Nagrađujemo i najaktivniji tim Realizatora 2018., odnosno studente koji su ostvarili najviše dolazaka u edukativnom modulu, s pozivnicama za Bug Future Show 2019 koji će se održati 7. veljače 2019. u Zagrebu. Ovaj cjelodnevni tehnološki show koncipiran je kao kombinacija scenskog i popratnog izložbenog programa koji se paralelno odvijaju u istom prostoru, a ući se može jedino uz pozivnicu.

S ponosom predstavljamo pobjednike trećeg sveučilišnog case study natjecanja Realizator 2018.:

Dom zdravlja Primorsko-goranske županije – “Centralno naručivanje pacijenata”
1. mjesto Hungry&Foolish Ena Badžek, Sven Celin, Teodora Milošević 83
2. mjesto Goal diggers Ela Tomljanović, Laura Schwarz 69
3. mjesto M&M Maja Krištafor, Marko Berberović 59

Geotech d.o.o. – „Kako proširiti poslovanje na inozemna tržišta?”
1. mjesto 2ing/3 Michel Jakić, Lucija Plazonić 70
2. mjesto V&N Vedrana Rogoznica, Zora Bujan 69
3. mjesto / / /

Grad Rijeka – “Riječki Tunel – TunelRI”
1. mjesto ORION Karla Keča, Jelena Kapeš 83
2. mjesto KAIROS Lara Duvnjak, Iva Damjanović, Marko Rubinić, Iva Šantek 80
3. mjesto Hungry&Foolish Ena Badžek, Sven Celin, Teodora Milošević 77

Jadranka hoteli d.o.o. – „Ljekoviti Lošinj
1. mjesto STEM Gabriela Begić, Pegi Pavletić 79
2. mjesto PIMM Ivana Jukić. Martina Baričević, Morena Ćubelić, Petra Bačić 72
3. mjesto MašineRi Danijel Marjanović, Luka Bezić 65

JGL d.d. – „Penetracija (rast) brenda Vizol S u Hrvatskoj kroz inovaciju”
1. mjesto X-Gen Nino Požar, Karla Pavlović, Pegi Pavletić, Andrea Trbojević 88
2. mjesto KAIROS Lara Duvnjak, Iva Damjanović, Marko Rubinić, Iva Šantek 81
3. mjesto DREAMTEAM Antonija Puškarić, Katarina Šebalj, Anna Kaić, Patrick Zornada 78

Namještaj Mima d.o.o. – “Diferencijacija proizvoda i usluga od konkurencije”
1. mjesto Minerva Ines Glasnović, Ivana Matić, Marija Žaper 71
2. mjesto M&M Maja Krištafor, Marko Berberović 70
3. mjesto Tech-Up Mia Doričić, David Visentin 67

NAJAKTIVNIJI TIM
Goal diggers Ela Tomljanović, Laura Schwarz

Dodjela nagrada i potvrda o sudjelovanju za sve natjecatelje održat će se početkom 2018., a svi sudionici bit će pravovremeno obaviješteni o točnom terminu.

Čestitamo svim dobitnicima/cama, te zahvaljujemo svim poduzećima, partnerima, vanjskim suradnicima i studentima što su omogućili održavanje još jednog uspješnog Realizatora. Vidimo se sljedeće godine u četvrtoj ediciji, u još većem i novijem izdanju!