Zaklada Sveučilišta na konferenciji “FocusON”

2019-3-15_studentska_konferencija_focuson
Treću godinu Ekonomski fakultet Sveučilišta u Rijeci, Centar za karijere EFRI i Studentski zbor EFRI, organiziraju studentsku konferenciju: ˝FocusON”.
Glavni cilj konferencije je predstaviti studentima poslovne mogućnosti koje im se nude u poduzećima-partnerima Fakulteta, bilo kroz stručnu praksu i usavršavanja ili potencijalne radne pozicije. Ove godine, u programu sudjeluje i Zaklada Sveučilišta u Rijeci s izlaganjem o mogućnosti obavljanje stručne prakse na Zakladinim projektima.
U sklopu programa konferencije, održat će se i radionice, a kako bi studentima dodatno omogućili stjecanje profesionalnih vještina traženih na tržištu rada. Također, programom konferencije osigurano je vrijeme i za neformalno druženje s predstavnicima poduzeća i ostvarivanje poslovnih kontakata.
Raspored
Konferencija će biti održana 21. ožujka 2019. s početkom u 14 sati u dvorani Aneks.