Objavljen program Realizator 2019. završnice

Protekom više od mjesec dana od Realizatora 2019. otvorenja, predstavljanja poslovnih slučajeva i marljivog rada studenata na njihovim kreativnim rješenjima, bliži nam se Win modul, odnosno najdinamičnija završnica case study natjecanja Pitching Day Competition.

Završnica će biti održana u srijedu 11. prosinca 2019. s početkom u 13 sati u Step Ri-u. Zaprimljeno je ukupno 26 rješenja na šest zadanih slučajeva tvrtki i institucija – Arriva Hrvatska, Dogma nekretnine, Grad Kastav, Hoteli Njivice, JGL i MEP.

Studenti će pred tročlanim žirijem, kojeg čine predstavnici/e Zaklade Sveučilišta, partnera projekta Step Ri i poduzeća, u obliku 3-minutnog pitcha prezentirati svoje ideje. Stručni žiri bodovat će sadržaj, stil i strukturu, te uputiti povratnu informaciju na izlaganje. Po završetku, stručni žiri zaprimit će pisana rješenja koja će potom bodovati po kriterijima uspješnosti odgovora na problematiku slučaja, kvalitete predloženog rješenja i primjenjivosti. Zbroj usmenog izlaganja i pismenog rada čine pobjednike Realizator 2019. case study natjecanja.

Službeni program završnice Pitching Day Competition dostupan je na POVEZNICI.

KRATKE UPUTE ZA NATJECATELJE

• Izlažu osobe koje su evidentirane za izlaganje tijekom predaje rada
  • Promjena osobe za izlaganje nije moguća
  • Na raspolaganju su vam laptop, projektor, flipchart i pointer
  • Vrijeme izlaganja je tri minute
  • Ako posjedujete prezentaciju, dostavite ju na realizator@uniri.hr do 10. prosinca 2019.
  • Na završnici natjecanja dužni ste imati akreditacije na kojima je vidljivo vaše ime i prezime, te naziv tima

Pobjednike objavljujemo 20. prosinca 2019. na mrežnim stranicama Zaklade Sveučilišta.

Želimo puno uspjeha svim timovima!